ANKARA BÜROKRASİSİ PETKİM İFTARINDA BULUŞTU

PETKİM PETROKİMYA HOLDİNG A.Ş.
BASIN BÜLTENİ (23.08.2010)

• ANKARA BÜROKRASİSİ VE İŞ DÜNYASI PETKİM’İN İFTARINDA BULUŞTU

 

Petkim'in ramazan ayında geleneksel hâle getirdiği iftar daveti; başkent Ankara’nın siyaset, iş dünyası, basın ve sivil toplum örgütlerinin temsilcilerini bir araya getirdi.
Küçükesat Göksu Restoran'da düzenlenen yemeğin ev sahipliğini SOCAR & TURCAS Enerji CEO'su ve Petkim Yönetim Kurulu Üyesi Kenan Yavuz ile Petkim Genel Müdür Hayati Öztürk yaptı.
Bugüne kadar yatırım hedeflerinin gerçekleşmesinde bürokrasinin tepe kademesinden çok önemli destek gördüklerini belirten Kenan Yavuz, "Sürekli iletişim ve ilişki içinde olduğumuz bürokrasi, iş ve medya dünyamızın Ankara'daki temsilcileri ile bir kez de mübarek Ramazan ayında iftarımızda buluşmak istedik. Petkim'in iftarına gösterilen ilgi; gerçekte yatırıma, üretime ve Türkiye'mizin geleceğine gösterilen ilgidir. Hedeflerimizin bürokrasi kanadında da en az bizim kadar ilgi ve heyecan uyandırdığını görmekten büyük mutluluk duyuyoruz" dedi.
Yatırımların bürokrasi aşamalarında, geçen yıllar ile kıyaslanmayacak oranda hızlı ilerlediklerine dikkat çeken Yavuz, hem iş dünyası hem de üst düzey bürokratlarla aynı dilden konuşmanın önemine işaret etti.

 

ANKARA BÜROKRASİSİ PETKİM İFTARINDA BULUŞTUANKARA BÜROKRASİSİ PETKİM İFTARINDA BULUŞTUANKARA BÜROKRASİSİ PETKİM İFTARINDA BULUŞTUANKARA BÜROKRASİSİ PETKİM İFTARINDA BULUŞTUANKARA BÜROKRASİSİ PETKİM İFTARINDA BULUŞTU

Diğer Basın Bültenleri