PETKİM'İN DIŞA AÇILAN YÜZÜ PETKİM YAŞAM

PETKİM PETROKİMYA HOLDİNG A.Ş.
BASIN BÜLTENİ (26.03.2010)

• PETKİM YAŞAM YAYIN HAYATINA BAŞLADI

 

3 Nisan 2010’da kuruluşunun 45. yılını kutlamaya hazırlanan Petkim Petrokimya Holding’in yayın organı Petkim Yaşam’ın ilk sayısı okurlarla buluştu..


Petkim Yaşam’ın, şirketin dışa açılan yüzünde çok önemli bir işlev yükleneceğini belirten Petkim Genel Müdürü M. Hayati Öztürk, “Şirketimiz yeni kurumsal kimliği ve logosu ile Türk sanayisinin en önemli gücü olmayı sürdürüyor. Yeni yayın organımız Petkim Yaşam da,
müşterilerimiz, tedarikçilerimiz, Petkim’i ve petrokimya sanayisini tanımak isteyen tüm okuyucularımız için bir iletişim organı olacak.. Dergimizin dağıtım listesini oluştururken, başta üniversiteler olmak üzere bürokratlar, sivil toplum örgütleri, meslek odaları gibi kimya ve petrokimya sektörünü takip etmesi gerektiğini düşündüğümüz ve sektörün gelişmesine katkı koyacak her kurum ve kuruluşa ulaşmasını hedefledik.” dedi.


Bir şirket yayını olmaktan çok, sektöre ve yaşama dair her ayrıntıyı sayfalarına taşıyan Petkim Yaşam’ın ilk sayısında,
SOCAR & TURCAS Enerji A.Ş CEO’su ve Petkim Yönetim Kurulu Üyesi Kenan Yavuz, Petkim Genel Müdürü Mehmet Hayati Öztürk ve ünlü Gazeteci Hıncal Uluç ile yapılan röportajlar bulunuyor.. Dergide ayrıca kimya ve petrokimya sektörlerine ilişkin bilgilendirici yazılar, kısa adı PETEK olan Petkim Etkinlik Kulübü’nün faaliyetleri, sağlık köşesi, şirketin başta İnsan Kaynakları olmak üzere çeşitli alanlarda yaptığı çalışmalarla ilgili haberler yer alıyor.

 

PETKİM'İN DIŞA AÇILAN YÜZÜ PETKİM YAŞAMPETKİM'İN DIŞA AÇILAN YÜZÜ PETKİM YAŞAM

Diğer Basın Bültenleri